O NÁS

Nábytek a kuchyně DK

Kuchyň je jednou z nejdůležitějších a také i nejdražších místností v domě, a proto je nutné jejímu výběru věnovat patřičnou pozornost. Především s pomocí odborníků můžete společným dialogem vytvořit dílo, které Vám bude zpříjemňovat život po mnoho dalších let, což je asi snem všech hospodyněk.

V naší nabídce naleznete kuchyně známých výrobců  INFINI. Jsou to kvalitní kuchyně pro náročného zákazníka , tak i kuchyně  za přijatelnou cenu , jako startovací bydlení pro mladé rodiny. Ze širokého sortimentu materiálů a modulů , umíme vytvořit jakoukoliv sestavu i do složitého prostoru , která splňuje beze zbytku veškeré požadavky zákazníka.

Součástí každé realizace je dodávka vestavěných spotřebičů předních světových výrobců se zajištěným servisem. Našim zákazníkům nabízíme služby od A do Z, počínaje počítačovou vizualizací, grafickými návrhy kuchyní a cenovou kalkulací , přes dodávku, montáž a následný servis.

 

Naše provozovny:

Interiérové studio DK  Pardubice , J. Palacha 479, Pardubice (kuchyně Infini , skříně , dveře INVADO , PORTA, ERKADO ). Provozní doba : Po-Pá  9-11 30   13-17 hodin  (mimo čtvrtku do 16 hodin)  paní Toušková 604253846

Sklad a sídlo firmy , Sruby 52, pan Toušek 603474814